Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
29 postów 1115 komentarzy

Orzeł w cierniowej koronie

Mariusz G. - Prawdziwy mężczyzna to nie ten który odnosi same sukcesy, ale ten , który nie boi się ponieść klęski w słusznej sprawie.

Czy PiS chce zlikwidowac niektóre wybory samorządowe?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oj bedzie sie działo - wołał Owsiak. Skąd skubany wiedział?Dwa tygodnie temy w Sejnach miało miejsce wyjatkowe wydarzenie. W ramach kampanii wyborczej do wyborów uzupełniających do Senatu miasteczko nasze odwiedził sam Pan Prezes PiS - Jarosław Kaczyński, towarzyszący kandydatce na senatora - Annie Marii Anders.
Z ust prowadzącego to spotkanie posła-ministra Jarosława Zielińskiego padło zaskakujące stwierdzenie. Otóz przedstawiając byłego burmistrza miasta - Jana Stanisława Kapa , powiedział, że jest to chwilowo były burmistrz. Zważywszy na fakt, że przedimek eks- pan Kap uzyskał w wyniku przeprowadzonych rok temu demokratycznych wyborów samorządowych, co było wyrazem nie tyle zachwytu lokalnej społeczności nad kontrkandydatem , co - dezaprobaty dla rzadów pana Kapa, nie można tej wypowiedzi odebrać inaczej , jak deklaracji chęci zniesienia wyborów na burmistrzów miast i zastąpienia tej instytucji mianowaniami przez rządzącą partię. Ponieważ na koniec spotkania pan Jan Stanisław Kap wygłosił w imieniu mieszkańców Sejn krótką mowę dziekczynną , sprawa wydaje sie juz raczej przesądzona. Dodac należy , że na sali , wśród zgromadzonych siedział równiez "tymczasowy" , legalnie wybrany burmistrz.
Tyle dobrego , że PiS idąc tą droga przynajmniej psa Saby za soba nie ciągnie.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31