Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
29 postów 1115 komentarzy

Orzeł w cierniowej koronie

Mariusz G. - Prawdziwy mężczyzna to nie ten który odnosi same sukcesy, ale ten , który nie boi się ponieść klęski w słusznej sprawie.

Alternatywa dla "mohera"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Agnieszka Wołk -Łaniewska -nie tylko o PiSie. ZNAKOMITE!

Czas skończyc z ciemnogrodem i stojącym na jego straży KRK. Czas dac szansę nowemu-lepszemu! - Jakiemu?

- O na przykład takiemu:

"– Alleluja!

– Papież pieprzył coś o pokoju i ukochanych Ukraińcach, a nasi polecieli jak zwykle o ruchaniu. Czyli tym, co kręci nas najbardziej. Najlepsi byli Michalik i Głódź – przypominam, mój sąsiad z Niewodnicy. To on zalecał, żeby pobudzać seksualność dziecka od przedszkola. Co prawda, to prawda. Po raz pierwszy zgodziłam się z czerwoną czapeczką. Michalik za to był przeciw pigułce, in vitro oraz czemuś jeszcze, zapomniałam. I tu się, Wołku, dziwię. Ja rozumiem, że faceci lubią sobie pogadać o ruchaniu. Nam też się to zdarza. Ale jak już sobie pogadają, to idą zwalić konia, mają i przyjemność, i ulgę. Mam wrażenie, że ci panowie dali sobie już spokój z tymi przyjemnymi zabawami. Ale może się mylę? Może taki Michalik z powodu nadużywania swego prącia jest taki blady? Ty na pewno zajrzysz do Wikipedii i wyjaśnisz wszystkie moje wątpliwości.

– Boję się, że nawet wszechmądra Wikipedia nie zawiera miarodajnych informacji na temat aktywności autoerotycznych arcybiskupa Michalika. Nie to, co na temat obyczajów naszego świętego Ojca Świętego, którego dziesiątą bolesną rocznicę nieobecności obchodziliśmy nie tak dawno. Jak napisał w swojej książce ksiądz Oder, postulator procesu beatyfikacyjnego, J. P. 2 trzymał w szufladzie pas, którym regularnie się biczował „wakcie pokuty za grzechy”. Bo był „człowiekiem umartwienia” i oczywiście nie miało to nic wspólnego z żadną seksualną gratyfikacją,broń boże. Tak mi się przypomniało wedle Wielkanocy. Czyli innego aktu promocji praktyk sadomasochistycznych, uprawianego przez Kościół kat. Ja w zasadzie nie mam nic przeciwko, parafilie nadają smak erotyce, ale nie mogliby tak przyznać otwarcie, że to lubią?

– Katole? Przyznać otwarcie? Żartujesz? O, już przypomniałam sobie, co jeszcze Michalik potępiał. Związki jednopłciowe. Biedactwa, przecież oni z Głodziem byliby taką cudną starczą parą. Mam taką rodzinę w Anglii. John i Toni są ze sobą od ponad czterdziestu lat. John właśnie obchodził osiemdziesiątkę. Byłam i bardzo dobre wino piłam. Chłopcy kochają się i trzymają się świetnie. W każdym razie twarze mają osmagane londyńskim smogiem, więc czerstwe. Nie blade od onanizmu.

– Nie rozumiem twojego uprzedzenia wobec onanizmu… Jak trafnie zauważa Woody Allen: nie lekceważ masturbacji, to seks z kimś, kogo naprawdę kochasz. Choć strona Masturbacja.brat.pl ma na ten temat inne zdanie.

– Jaka strona?!

– Masturbacja.brat.pl – „największy serwis o masturbacji, onanizmie i samogwałcie”, pełen strasznych, ale też pokrzepiających opowieści. – Pokrzep mnie.

– Proszę. „Mając 13 lat zaczęłam popełniać grzech samogwałtu. Musiałam się masturbować nawet kilka razy dziennie, choć tak naprawdę tego nie chciałam. Nienawidziłam siebie. Szatan bawił się okropnie moim życiem. Pamiętam noc, kiedy trzymałam nóż na żyłach, myśląc, że lepiej umrzeć niż tak dalej żyć. Wiele razy próbowałam zerwać z tym nałogiem, ale po każdej próbie upadałam na nowo i jeszcze bardziej. Był jednak Ktoś, Kto przez cały ten czas o mnie walczył, Kto cierpiał razem ze mną, Kto wierzył we mnie. Jezus odnalazł mnie! Na czterodniowych rekolekcjach przeżyłam swoje nawrócenie – wielki powrót do Miłości. Niedługo miną dwa lata od mojego powrotu na drogę światłości. Od rekolekcji tylko raz upadłam, popełniając samogwałt, ale bardzo szybko się podniosłam, bo przecież Jezus mnie kocha!”. Pokrzepiłaś się? – Jak cholera.

– Na zdrowie. ??"

Jest to fragment tekst z NIE

Dialogi dam w drodze do kościoła

numer 15/15
autorstwa
AGNIESZKA WOŁK-ŁANIEWSKA, Małgorzata Daniszewska

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31