Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
29 postów 1154 komentarze

Orzeł w cierniowej koronie

Mariusz G. - Prawdziwy mężczyzna to nie ten który odnosi same sukcesy, ale ten , który nie boi się ponieść klęski w słusznej sprawie.

Neon i inni , a znikające posty.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

krótko i bez wstępu

Mimo stosunkowo krótkiego stażu zdażyło mi się już trzykrotnie, że zamieściłem komentarz pod jakimś postem, a gdy następnego dnia zerknąłem , by sprawdzic , czy jest jakaś reakcja, nie było już śladu po poście i po komentarzu. Dwa z tych zdarzeń mnie nie dziwią, bo posty były głupawe, a mój komentarz szyderczy. Jednak trzeci przypadek jest już dośc dziwny i przez to trochę irytujący. Post był , jak post, komentarz - jak komentarz, ale chwilę na niego poświęciłem i zawarłem w nim jakąś swoją wiedzę,   którą chciałem podzielic się z innymi. W komentarzu tym nie było nieprawdy, czy złośliwości, więc nie bardzo rozumiem, jak ktoś nie będący skończonym bucem może niszczyc owoc mojej pracy (nawet , jesli jest to tycieńki owocek) bez słowa wyjasnienia.

Stąd też mój apel:

1. Jezeli jesteś snobistycznym bucem , to nie udawaj (nawet przed sobą ) kulturalnego inteligenta-patrioty

2. Jeżeli nie chcesz , by ktoś komentował twoje posty, to mu o tym powiedz

3.Jeżeli sam nie jesteś przekonany co do jakości (sensu) swojej notki, to nie zaśmiecaj nią portalu, a tym samym nie marnuj cudzego czasu.

KOMENTARZE

 • @rerak 01:03:56
  i po co to szyderstwo,

  nowicjusz ma rację, funkcje witryny są nieprzemyślane,
  a właściciel o witrynę nie dba.

  To co tu się dzieje odzwieciedla nasze zwyczaje i nasze państwo,

  jak to było ? ... kamieni kupa
 • E TAM, WSZYSCY PRZESADZACIE...
  Autor nie wymienił precyzyjnie o które posty i komentarze chodzi, nie zacytował, nie poparł swojego wywodu żadnym ciekawym nazwiskiem, anegdotą i w ogóle. Uprzejmie wzywam Autora do uzupełnienia tekstu. Notka jest niedorobiona. Proszę.
  Komentarz Reraka jak zwykle trącący zgniłym jajem antypolonizmu. O dłuższego czasu mamy na niego oko. Jątrzący typisko. Ostrzegam.
  Interesariusz z PL owszem, jak zwykle sensownie, tylko niepotrzebnie atakuje Oparę. Jak ktoś zamieszcza teksty, a potem je usuwa wraz z komentarzami - to jaka w tym wina Pana Ryszarda? Ludzie piszą i usuwają co napisali - to jest wolność słowa. Jeśli ma Pan interes, żeby sobie zanotować, skopiować to się klika "ctrl c" a potem "ctrl v" i wszystko jasne. Wolność słowa.
 • @rerak 01:03:56
  głębia intelektualna nie odbiegała od standardu, w którym mieści sie także Twój komentarz.
  A skąd przekonanie, że próbując uczyć buca kultury, poniosę porażkę.- Więcej wiary w ludzi rereak, więcej wiary!
 • @Eugeniusz Sendecki 08:00:01
  ---Sendecki to pisał ?? OCZYWIŚCIE !! że nie !!.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:00:01
  Panie Eugeniuszu,Panie interesariusz z PL moje słowa skierowane są wyłącznie do użytkowników portalu, choc tytuł swiadomie nawiązuje do ostatniego postu Pana SL. Chodzi tylko o dwie rzeczy: o zastanowienie się przed opublikowaniem postu i późniejszą konsekwencję oraz w przypadku wycofania notki - odrobinę kultury w postaci słowa przepraszam do tych , którzy w temat się jakoś zaangażowali.
  Ponieważ użyłem słów obraźliwych nie będę pisał o kogo mi tu konkretnie chodzi. Dodam tylko , że dwa z usuniętych postów były autorstwa jednej osoby (dość płodnego blogera) i o ile pierwszy miał charakter dość osobisty i jego usunięcie można uznać za naturalne, to drugi już dotyczył tematu bardziej ogólnego, konkretnie polskiej policji.
  Oczywiście mój komentarz nie był szczególnie wartościowy i nie było tam niczego, czego nie byłbym w stanie powtórzyć i pewnie kiedyś to zrobię , bardziej rozbudowując temat.
 • @Marx 8888 11:43:29
  Propozycji było co niemiara,

  zawsze były olewane,

  teraz nikt już nie będzie zgłaszał propozycji nie mając pojęcia, komu darowuje "własność intelektualną", nie będąc uczestnikiem zarządzania tym, co się w witrynie, i z witryną, dzieje.

  Musimy się dostosować do wszystkich wad technicznych, albo pójść sobie na swoje.

  Nie bez przyczyny porównywałem witrynę z naszym państwem, najwyższy czas, aby się Pan zastanowił, do jakiego elementu władzy państwowej jest podobna pańska rola w witrynie.

  No i na ile tutejsi autorzy przypominają społeczeństwo. Strzyżone przez zaradnych.
 • @rerak 16:17:37
  E...tam, trochę złośliwy , to on był. Ale nie gniewam się. Jeśli chodzi o mnie, to również to był ostatni mój komentarz u tego blogera i w ogóle ostatnia wizyta na jego blogu i w swoim wpisie zastanawiałem się również nad propozycją do administratorów, by każdy użytkownik mógł wyeksponować coś w postaci "czarnej listy" tzn. listy blogów na które nie wchodzi. ( ja osobiście mam już takie cztery , w tym tylko dwa religijnych oszołomów ). Tej propozycji nie zamieściłem właśnie dlatego, że uznałem, iż mój staż mnie jeszcze do tego nie upoważnia. Uważam natomiast , że nie przeszkadza mi w komentowaniu. Co prawda nie do końca znając realia, coś tam czasami palnę głupiego, ale nic tak szybko i skutecznie nie uczy, jak własne błędy. Czasem tez przy okazji dostanę po łapkach , ale to tez uczy.
  A młody już nie jestem i obawiam się , że gdy staż już będzie słuszny, to umysł straci ostatnie zasoby lotności i tak do śmierci milczeć mi przyjdzie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031